Februari Wedstrijden 2020

17 januari 2020 | Gepubliceerd in: Algemeen, Nieuws

In Februari zullen wij zoals vanouds weer de Februari Wedstrijden organiseren. Op ons parcours aan de Fabriekstraat kun je elke zondag in Februari, bij voldoende goed weer, een trainingswedstrijd rijden. Alle categorieën zullen samen vertrekken om 10:00u.

Nieuw dit jaar is dat we een voorinschrijving hebben. Hierdoor hopen wij dat we zondag ochtend kortere wachtrijen hebben. Wij nog niet zeker weet of hij mee wil of kan doen, die kan zich altijd nog inschrijven op de dag zelf.

Net als andere jaren mogen onze eigen leden gratis meerijden, leden van andere verenigingen wordt €5,- inschrijfgeld gevraagd. Wees je er van bewust dat onze vrijwilligers bij de inschrijftafel niet al onze leden van gezicht kennen, het is dus raadzaam om in de (nieuwe) kleding te starten zodat zij jou kunnen herkennen!

Voorinschrijving is open tot 1 Februari 18:00u.

[gdlr_core_button button-text=”Voorinschrijven” button-link=”http://rtvdezwaluwen.nl/voorinschrijving/” margin-right=”20px” ]