Huldiging Joris Nieuwenhuis

30 januari 2017 - Gepubliceerd in: Algemeen

Afgelopen zondag behaalde Joris Nieuwenhuis, lid van onze vereniging, op grootse wijze de wereldtitel veldrijden bij de beloften. In samenwerking met Toerclub Zelhem en Sportcentrum Aerofitt willen wij Joris huldigen voor deze geweldige prestatie. Deze huldiging vindt komende woensdagavond (1 februari) plaats om 20.00 uur bij Café de Tol in Zelhem (Keijenborgseweg 1). Tijdens deze bijeenkomst zullen we Joris namens onze vereniging toespreken en een cadeau aanbieden. Verder is er natuurlijk de gelegenheid om Joris persoonlijk te feliciteren.

Hierbij nodigen wij je uit om bij deze huldiging aanwezig te zijn. Graag tot woensdag! 

Wij realiseren ons dat het tijdstip voor veel van onze jeugdige leden niet geschikt is. Mocht je er woensdagavond als jeugdlid toch bij zijn dan willen wij je vragen om je wielershirt (lange mouw) van RTV de Zwaluwen aan te doen