Overlijden Berry Huntink

26 maart 2020 - Gepubliceerd in: Algemeen, Nieuws

Met grote verslagenheid namen wij vanmorgen kennis van het verschrikkelijke bericht, dat ons bestuurslid Berry Huntink gisteren onverwacht is overleden. Berry is ten val gekomen tijdens zijn grote geliefde bezigheid. Samen met zijn beide zoons, Jentje en Binke, was hij aan het fietsen toen het noodlot toesloeg. De verwondingen werden hem op weg naar het ziekenhuis helaas fataal.

 

Berry was clubman in hart en nieren. Met veel passie en op zo vele manieren verbonden aan de club. Als renner, bestuurslid, kartrekker, vader, denker, helpende hand en dan vergeet ik vast heel wat. Direct of indirect, zichtbaar of onzichtbaar, Berry was bij heel veel betrokken.

 

Juiste woorden zijn er eigenlijk niet. Met onderstaande tekst willen we toch proberen Berry eer aan te doen:

 

RENNERS STERVEN NIET (Willie Verhegge)

 

Renners sterven niet,

Ze verdwijnen alleen maar uit het zicht

Eens zij de laatste finish hebben overschreden

En de snelheid van het leven

Hem met stijve spieren achterlaat.

 

Want koersen blijven ze,

Ook al vallen hart en wielen stil,

Zij gaan in duizend hoofden door

Met duwen en nooit doodgaan,

Hun zweet geeft blijvend glans aan het asfalt.

 

Weet dat

Wanneer de aarde hen dan toch

Met tegenzin bedekt

Hun naam voor altijd

Als een echo tussen bergen

Zal weerklinken

 

 

Bedankt voor alles wat je voor ons gedaan hebt, we gaan je missen Berry!

 

Mocht je onze leden Binke en Jentje, maar ook zijn vrouw Sandra en dochter Lieve je medeleven willen betuigen: wij verwijzen op verzoek van de familie naar het bericht in de krant dat later zal verschijnen.

 

Wij wensen Sandra, Jentje, Binke en Lieve veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.

 

Namens bestuur RTV De Zwaluwen

 

Bjorn Riewald | voorzitter

0610475945

voorzitter.zwaluwen@gmail.com