Vendorlink DAC #6

De Vendorlink DAC is een laagdrempelig wedstrijd format waar zowel beginnende als ervaren wedstrijdrijders zich naar een hoger niveau kunnen tillen. Op ons unieke stratenparcours leer je kennis maken met de wielersport op een veilige manier.

 

We rijden sinds dit jaar met het MyLaps systeem, zorg er voor dat je in het bezit bent van een werkende chip om opgenomen te worden in de uitslag.

Datum 12 mei '22 Starttijd 19:00 Locatie Fabriekstraat 47, 7005AP Doetinchem Externe Inschrijving

Uitslag

Categorie A
Categorie B
Categorie C
#RennerPunten
1Joren Bloem20
Team: Onbekend
Tijd: 01:22:41.341
2 Livay Schotten 17
Team: AR en TV de Adelaar
Tijd: 01:22:51.541
3Koen Wulterkens15
Team: Onbekend
Tijd: 01:22:53.317
4Steyn Van Der Veen13
Team: Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam
Tijd: 01:22:53.403
5Maarten Vierhout12
Team: Onbekend
Tijd: 01:23:03.595
6Wouter Hendriksen11
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 01:23:56.532
7Arne Peters10
Team: WV De IJsselstreek
Tijd: 01:23:56.643
8Maikel Willemsen9
Team: Wielersportvereniging ETP Zutphen
Tijd: 01:23:57.981
9Patrick Kock8
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 01:23:58.884
10Gerrit Huinink7
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 01:23:59.367
11Lars Zijsling 0
Team: AR en TV de Adelaar
Tijd: 01:24:00.141
12Arjan Blaauw0
Team: Onbekend
Tijd: 01:24:00.667
13Rik Elshoff0
Team: Onbekend
Tijd: 01:24:01.467
14Mark Van Dijk0
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 01:24:02.011
15Bram Temming0
Team: TWV De Peddelaars
Tijd: 01:24:02.733
16Sebastian van der Linden0
Team: Onbekend
Tijd: 01:24:03.259
17Rick Evers0
Team: Onbekend
Tijd: 01:24:03.987
18Minnard Berkhoff0
Team: Onbekend
Tijd: 01:24:04.333
19Joost Horstink0
Team: Onbekend
Tijd: 01:24:04.649
20Jip Steman0
Team: Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam
Tijd: 01:24:06.129
21Loris Leneman0
Team: Onbekend
Tijd: 01:24:55.651
22Bas Goossens0
Team: Onbekend
Tijd: 01:22:12.987
23Gideon Van Der Molen0
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 01:08:03.161
24Stefan Jansen0
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 01:06:14.215
#RennerPunten
1 Robert Tieleman20
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 01:06:07 
2Jos Kaal17
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 01:06:07 
3Rick Siebelink15
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 01:06:08 
4Bas Stoltenborg 13
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 01:06:08 
5Joost Gesthuizen12
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 01:06:09 
6Sander Giezen11
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 01:06:09 
7Edwin Ruesink10
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 01:06:12 
8Peter Makkink9
Team: RTV Vierakker-Wichmond
Tijd: 01:06:14 
9Wes Radstake8
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 01:06:33 
DNFFred de Kinkelder0
Team: Onbekend
Tijd: 00:37:30 
DNFRobbert Mellendijk0
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 00:53:06 
#RennerPunten
1 Karin Prinsen20
Team: TWV De Peddelaars
Tijd: 00:52:40 
2Jip Van Soolingen17
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 00:52:40 
3Eline Jansen15
Team: Wielersportvereniging ETP Zutphen
Tijd: 00:52:41 
4Pepijn Bruil13
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 00:50:54 
5Hugo Van Schip12
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 00:52:16 
DNFAndrea Lodder0
Team: RTV de Zwaluwen
Tijd: 00:16:57